Dobre i sprawdzone biuro rachunkowe

Szeroka oferta

Accounting Solutions na rynku istnieje już od sześciu lat. Oferta prezentowana przez to biuro skierowana jest do osób prowadzących najróżniejsze firmy. Specjaliście charakteryzują się rzetelnością, najwyższą jakością oferowanych usług i indywidualnym podejściem. Dostosowanie do klienta i terminowość to bez wątpienia olbrzymie zalety Accounting Solutions. W skład załogi pracowniczej wchodzą księgowe, które cechuje olbrzymie doświadczenie zdobyte przez lata praktykowania w zawodzie. Oczywiście, oprócz tego każdy członek zespołu na bieżąco śledzi wydarzenia i poszerza swoją wiedzę w oparciu o nowe przepisy, zmiany przepisów obowiązujących, a także najróżniejsze branżowe szkolenia.

Siedziba i ceny

W przypadku biur rachunkowych nie da się jednoznacznie określić cennika, ponieważ biura obsługują klientów prowadzących małe działalności gospodarcze, jak średnie czy duże. To samo dotyczy Accounting Solutions. Stawki negocjowane są indywidualnie z każdym klientem. Największy wpływ na cenę mają: ilość zatrudnianych przez daną firmę pracowników oraz forma jej działalności, ilość dokumentów do księgowania oraz zakres sporządzanych raportów. Jeśli chodzi o siedzibę AS to znajduje się ona przy ulicy Cybernetyki 7b. Biuro rachunkowe obsługuje klientów z Warszawy oraz okolic. Po więcej informacji należy udać się tutaj – http://www.biuro-rachunkowe-as.pl/.

Pełna księgowość, kadry i płace

W skład oferty tego biura rachunkowego wchodzi usługa pełnej księgowości. Chodzi tutaj więc sporządzanie ewidencji księgowej w oparciu o wszystkie dokument, które dostarcza klient wraz ze sporządzaniem deklaracji VAT-owskich i prowadzenia wszelkich rejestrów VAT. Dodatkowo w skład wchodzi prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych, wyposażenia, środków trwałych i prawnych. To oczywiście tylko niektóre z cech pełnej księgowości. Kolejną olbrzymią zaletą Accounting Solutions jest fakt, ze oferują oni usługi z zakresu płac i kadr, a więc mowa tutaj o sporządzaniu list płac oraz stałym prowadzeniu ewidencji wynagrodzeń każdego pracownika oraz wystawiania rachunków do umów zleceniowych i o dzieło w imieniu klientów. W skład obowiązku tego biura wchodzi również składanie deklaracji każdego miesiąca do ZUS oraz przekazywanie RMUA każdemu pracownikowi. Naturalnie nie są to wszystkie części oferowanej usług, więcej szczegółów można poznać po odwiedzeniu witryny Accounting Solutions.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *